حرف ما

فراخوان دومین همایش جبهه مجازی درحوزه ایثار و شهادت

به گزارش حرف ما، به مناسبت ۲۲ اسفند ماه؛ روز شهید، دومین همایش ملی جبهه مجازی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت با دعوت از کلیه وبلاگ نویسان و رسانه های برخط در جبهه مجازی برگزار می شود.

به گزارش حرف ما، بنیادشهید و امورایثارگران کشور دومین همایش ملی جبهه مجازی در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت را به مناسبت ۲۲ اسفند ( روز شهید) با دعوت از کلیه وبلاگ نویسان و رسانه های برخط در جبهه مجازی برگزار خواهد کرد..

روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران استان اصفهان ضمن اعلام این خبر و با دعوت از تمامی وبلاگ نویسان و اصحاب رسانه، مدیران مسئول سایت ها و نویسندگان شبکه های اجتماعی اینترنتی خواست تا جهت ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهیدان و همچنین حمایت از سربازان اندیشمند جبهه مجازی در حوزه فضای دیجیتال و اینترنت در این همایش مشارکت نمایند.

موضوع این همایش شناسایی و تجلیل شبکه های مجازی و اینترنتی و وبلاگ های مرتبط در حوزه ایثار و شهادت و دفاع جبهه نرم با حضور جمعی از خانواده های محترم معزز شهدای رسانه ای کشور است.

این همایش ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار می شود و آخرین مهلت دریافت آثار و تکمیل فرم ثبت نام در همایش، ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۴ خواهد بود، انتخاب و داوری آثار تا ۱۲ اسفندماه انجام می گیرد و نمایشگاه وبلاگ و شبکه های مجازی نیز از ۱۵ اسفند ماه تا ۲۲ اسفندماه برپا خواهد بود.

ثبت نام و شرکت در همایش به صورت اینترنتی و یا با حضور در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تکمیل فرم مربوط صورت خواهد گرفت و فرم اینترنتی شرکت در همایش درخبرگزاری حیات و پایگاه اطلاع رسانی ایثار درج شده است، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فرم فراخوان دومین همایش جبهه مجازی در سایت ایثاربه آدرس www.isaar.ir مراجعه نمایند.

n00151415-t

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار